Top 10 Apple HomeKit kamera – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ieGeek

#ad

Długi czas czuwania,, wykrywanie ruchu PIR, bezprzewodowa kamera do monitoringu zewnętrznego/wewnątrz z kolorowym widokiem nocnym 10 m, ieGeek Kamera monitoringowa 2K zewnętrzna, akumulatorowa

#ad
ieGeek #ad - Iegeek stara się aktualizować branżę i oferować wysokiej jakości produkty, czy nawet niemiecka zima, czy latem upał, deszcz, skontaktuj się z nami. Syrena i alarm świetlny i 2-drożny dźwiękpo rozpoznaniu intruza białe światło i syrena kamery monitorującej mogą zostać aktywowane na zewnątrz Wi-Fi lub aktywować ręcznie, aby ostrzec nieznajomych i potencjalnych przestępców.

Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniają płynną i wyraźną rozmowę w dowolnym miejscu i czasie. Wbudowana dioda led na podczerwień i zewnętrzne białe światło zewnętrznej kamery monitorującej zapewniają doskonałą widoczność w nocy do 10 m i zapewniają całkowitą ochronę w dzień i w nocy. Jeśli masz jakieś potrzeby, kamera monitorująca na zewnątrz wytrzymuje wszystko na zewnątrz. Dzięki ulepszonej zintegrowanej antenie można zapewnić bardziej stabilne połączenie z routerem obsługuje tylko 2, 4 GHz. Wykrywanie ruchu pir i praca z alexąkamera monitorująca na zewnątrz wykorzystuje inteligentny algorytm sztucznej inteligencji z dokładnością rozpoznawania do 99%, dzięki czemu otrzymasz komunikaty ostrzegawcze tylko w odpowiednim momencie.

Bezprzewodowa kamera monitorująca jest tak mała, że można ją zainstalować w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut. 2k qhd i kolorowa widoczność w nocyrozdzielczość 2k ultra high definition zapewnia wyraźniejszą jakość wizualną i płynniejszą transmisję na żywo. Można również ustawić zakres wykrywania i czas wykrywania, aby oszczędzać energię i jednocześnie dokładnie rozpoznać.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.54
Długość1.85
Waga205
Szerokość2.13
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S
Gwarancja1 rok gwarancji.

2. Menborn

#ad

Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, dwudrożne audio, rejestrowanie ruchu, 2,4 GHz IP kamera zewnętrzna ze światłem, zaktualizowana kamera monitorująca 360° z noktowizorem Starlight, syrena,

#ad
Menborn #ad - Rozpoznawanie człowieka i dwukierunkowy dźwięk - rozpoznaj i koncentruj się inteligentnie na działalności człowieka. Kamera obsługuje noktowizor starlight, obiekty mogą być wyraźnie monitorowane w promieniu 30 metrów, czy przy słabym świetle gwiazd czy całkowitej ciemności, inteligentny i noktowizor na podczerwień. Multi-user sharing & works with alexa: ta zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi może jednocześnie obsługiwać do 20 użytkowników do oglądania wideo.

Kompatybilna z alexa i Google Assistant, aby uwolnić ręce. Możesz dzielić się kamerą z rodziną i przyjaciółmi. Możesz sterować kamerą monitorującą, aby monitorować ją dookoła bez martwych kątów. Obrót o 355°, nachylenie 100° i wodoszczelność ip65 - zewnętrzna kamera menborn jest zaprojektowana z obrotem o 90 stopni w pionie i 355 stopni poziomo. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz usłyszeć, ale również z rodziną w czasie rzeczywistym za pomocą telefonu. Niezależnie od tego, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia nocne.

Obraz hd 4 mp i kolorowa widoczność w nocy starlight - zewnętrzna kamera monitorująca 2k 4 mp full hd zapewnia krystalicznie czyste filmy i nagrania, pełnokolorowy, dzięki czemu można oglądać bardzo wyraźne szczegóły w dzień i w nocy. Zewnętrzna kamera ip jest wyposażona w odporną na warunki atmosferyczne obudowę zgodnie z IP65, która może całkowicie zapobiec przedostawaniu się kurzu i rozprysków oraz nadaje się na każdą złą pogodę. Gwarancja ochrony danych wideo i wysokiej jakości obsługa - zewnętrzne kamery monitorujące obsługują przechowywanie w chmurze i wbudowaną kartę TF.
MarkaMenborn #ad
ProducentMenborn #ad
Wysokość4.65
Długość3.22
Waga0.45
Szerokość3.9
Numer częściG12
ModelG12

3. eufy Security

#ad

HD 1080p, akumulator 180 dni, widoczność w nocy, kompatybilna z HomeKit i panelem słonecznym, eufy Security eufyCam 2C, odporność na warunki atmosferyczne IP67, zewnętrzna kamera monitorująca, bez

#ad
eufy Security #ad - 180 dni czasu pracy akumulatora: zestaw do monitoringu na zewnątrz służy przez pół roku po naładowaniu! W dzień i w nocy: nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a przede wszystkim w nocy.

Jakość full hd: rozdzielczość 1080p gwarantuje, że każde nagranie jest krystalicznie czyste. Rozpoznawanie osób: zewnętrzna kamera monitorująca eufyCam 2C wykrywa ptaki, psy i liście na wietrze i redukuje fałszywy alarm 2 o 95%, dzięki czemu będziesz alarmowany tylko w odpowiednim momencie. Absolutnie odporna na warunki atmosferyczne: dzięki klasie ochrony przed wodą IP67 Twoja eufyCam 2C wytrzymuje prawie wszystko, deszcz, upały, a nawet niemiecką zimę.

Obiektyw szerokokątny 135° gwarantuje krystalicznie czysty widok panoramiczny – od garażu po drzwi wejściowe wszystko jest w zestawie. Homebase zapisuje wszystkie nagrania lokalnie 1 i całkowicie bezpłatnie bez abonamentu.
Markaeufy Security #ad
Producenteufy #ad
Wysokość2.24
Długość3.2
Waga0.56
Szerokość1.89
Numer częściAK-194644090227
ModelT8113V
Gwarancja12 miesięcy.

4. TOAIOHO

#ad

Wodoszczelność IP66, kamera do monitoringu zewnętrznego, TOAIOHO 2K kamera monitoringowa na zewnątrz, z kolorowym widokiem, wykrywanie ruchu, dwukierunkowa rozmowa, udostępnianie wielu użytkowników,

#ad
TOAIOHO #ad - Jeśli w ustawieniach alarmu włączysz tylko "alarm dźwiękowy i świetlny", kamera monitorująca na zewnątrz wi-fi nagrywa kolorowe obrazy noktowizyjne tylko wtedy, gdy zostanie uruchomiony alarm. Można ustawić czułość alarmu. Możesz zeskanować kod za pomocą aplikacji, może lepiej zrozumieć, czy jest używany w pomieszczeniach lub na zewnątrz, aby Twoja rodzina mogła sterować kamerą.

Kamera zewnętrzna wysyła komunikat ostrzegawczy na Twój telefon. Redukuje to fałszywe alarmy spowodowane przez owady, takie jak silny deszcz, silny śnieg itp. Automatycznie podąża za poruszającą się osobą lub obiektem, dopóki kamera nie będzie mogła się obracać lub obiekt zniknie z pola widzenia kamery. Z pewnością damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Clearer 2k & camera sharingkamera monitorująca zewnętrzna posiada nową wersję technologii 2k.

Opcjonalna chmura/karta sd i kompatybilnośćmożesz wybrać, czy używasz karty sd lub usługi w chmurze i chcesz zapisać wideo nagrane przez kamerę WiFi. Zapewnia ochronę w zakresie 360° dla Twojego domu. Super kolorowy noktowizor zewnętrzny monitoring kamery jest wyposażony w dwa ustawienia noktowizji. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami. Wykrywanie ruchu i hałasu oraz ip66kamera zewnętrzna automatycznie rozpoznaje ruch i hałas.
MarkaTOAIOHO #ad
ProducentTOAIOHO #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Szerokość3.94
ModelG100
Gwarancja1 rok gwarancji producenta.

5. Tapo

#ad

Tusz TP Tusz TP Home Security kamera Wi-Fi

#ad
Tapo #ad - Dwukierunkowe audio – dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz pozostać w kontakcie z rodziną w każdej chwili i w każdej chwili. Whererpa20 232023motion detection and activity Zones – Custom Activity zone and notification will sent to your phone once ance motion is detected.

Sd storage - local storage support up to 256 gb micro sd card sd card is not provided. Tapo care - explore the cloud Video Storage and more Advanced Functions with a 30-day Free Trial. Nie wymaga koncentratora – działa z każdym routerem Wi-Fi bez konieczności posiadania osobnego koncentratora. 3mp high definition z noktowizorem – 3 mp 2304 1296 high Definition zapewnia zawsze transmisję na żywo i widoczność w nocy do 10 ft. Zostaniesz powiadomiony, zanim wygaśnie bezpłatny okres próbny, z informacjami o tym, jak zapłacić za abonament.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość4.02
Długość2.66
Waga0.15
Szerokość2.14
Numer częściTapo C110
ModelTapo C110

6. WUUK

#ad

Zewnętrzna 2K, Wi-Fi, IP67, bezprzewodowa kamera monitorująca na zewnątrz, WUUK bezprzewodowa kamera do monitoringu, noktowizor, bezpłatna pamięć 32 GB, do użytku na zewnątrz, współpracuje z Alexa/Google Assistant

#ad
WUUK #ad - Z baterią 9600 mAh do wielokrotnego ładowania. Uspokajający system kamer bezpieczeństwabezprzewodowy zestaw kamer bezpieczeństwa do domu jest dostarczany z 2 bezprzewodowymi kamerami, jedną stacją bazową WUUK 32 GB. Wszystkie dane są szyfrowane i zapisywane lokalnie na stacji bazowej nagrania zdarzeń pozostają zachowane, nawet jeśli kamera zostanie zgubiona.

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla serwisu w chmurze. Posiada certyfikat wodoszczelności ip67, bez obawy, bezprzewodowa kamera wi-fi może wytrzymać większość warunków pogodowych na zewnątrz, deszczowo lub słońce, a także podłączyć ją wokół domu, inteligentna, że trzeba ją często zdejmować.22-drożna funkcja audio umożliwia rozmawianie z obcymi lub ostrzeżenie intruzów. Wuuk jako rosnąca marka systemów bezpieczeństwa Smart Home obiecuje, że zapewnimy profesjonalną obsługę klienta, aby spełnić potrzeby naszych gości.

Proszę wyszukać asin:B0BC8DG6B7 w buybox. Gdy czujnik pir wykryje ruch, dzięki czemu można szybko działać. Po włączeniu system zostanie automatycznie połączony. Atwa instalacja i profesjonalna obsługa klienta - połącz stację bazową wuuk z routerem wi-fi za pomocą kabla ethernet i umieść bezprzewodową kamerę w wybranym miejscu. Dla wygody użyj promiton:kup raz, bezprzewodowy, aby otrzymać bezpłatną wtyczkę euro razem.
MarkaWUUK #ad
ProducentWUUK #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Szerokość8.26
Numer części2- Cam
Model1

7. Cinnado

#ad

Widoczność w nocy, kompatybilna z Alexa, D1, wykrywanie ruchu, Cinnado Wewnętrzna kamera monitorująca – 2K 3 MP elektroniczna niania z kamerą, 360 stopni, Wi-Fi, kamera dla psa z aplikacją

#ad
Cinnado #ad - Ta kamera dla psa jest wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu możesz rozmawiać z dzieckiem i zwierzętami domowymi w dowolnym miejscu i czasie. Współpracuje z alexa i rtsp połączenie kamery wi-fi wewnątrz i alexa lub google assistant sprawia, pokaż mi kamerę z kotami". Ponadto możesz dzielić się kamerą bezpieczeństwa z rodziną i jednocześnie oglądać ją na żywo! opcjonalna pamięć w chmurze i 24/7 kart sd przechowuj filmy alarmowe na karcie sd do 128 gb, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych i aktywuj ciągłe nagrywanie na pamięci karty SD przez całą dobę, nie wchodzi w zakres dostawy lub bezpłatnej 30-dniowej pamięci testowej w chmurze, aby nie stracić niczego ważnego.

Wystarczy powiedzieć "Alexa, aby zarządzać wieloma kamerami różnych marek. Ponadto nagrywany jest 10-sekundowy film wideo i zapisywany w aplikacji, czy nie, czy jesteś w domu, gdy kamera dla zwierząt domowych wykryje ruch, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych ruchów. Kamera wlan obsługuje tylko sieć wlan 2, obsługuje obrót w poziomie 320° i w pionie o 70°, a kamerą dla niemowląt można zdalnie sterować za pomocą aplikacji Wansview Cloud, 4 GHz.

Zaawansowana widoczność w nocy i dwukierunkowe audio kamera dla niemowląt jest wyposażona w 4 wbudowane światła na podczerwień 940 nm, dzięki czemu można wyraźnie rozpoznać każdy ruch dziecka również w nocy. Inteligentny czujnik ruchu i alarm syreny czujnik ruchu i syrena zapewniają pełne poczucie bezpieczeństwa. Kamera wewnętrzna obsługuje rtsp i onvif, dzięki czemu można ją zintegrować z oprogramowaniem innych producentów, że oglądanie zdjęć w czasie rzeczywistym jest łatwiejsze i wygodniejsze.
MarkaCinnado #ad
ProducentShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Wysokość4.01
Długość2.89
Szerokość2.89

8. Topcony

#ad

Rozpoznawanie osób / ruchu, z kolorowym widokiem w nocy, obracana o 355°/120°, Topcony Zewnętrzna kamera monitoringowa z akumulatorem, wodoszczelność, 2K bezprzewodowa kamera IP do użytku na zewnątrz

#ad
Topcony #ad - Obsługuje karty sd do 128 GB i pamięć w chmurze. Wszystkie dane są zapisywane w postaci zaszyfrowanej w lokalnej bazie danych. W 100% bezprzewodowa, idealna do garażu, ogrodów przed domem, z klasą ochrony ip65, rynien dachowych, łatwa instalacja - ta zewnętrzna kamera monitorująca Wi-Fi nie wymaga kabla sieciowego ani kabla zasilającego, można ją elastycznie zainstalować wszędzie, gospodarstw rolnych i innych obszarów zewnętrznych bez prądu.

Jednocześnie otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na smartfon. Możesz uzyskać dostęp do naszej kamery wi-fi z dowolnego miejsca i sterować nią za pomocą aplikacji "Topcony Cam", wyświetlanie na żywo wydarzeń i dzielenie się z członkami rodziny, np. Syrena i alarm świetlny – doskonała ochrona w nocy - wyposażona w funkcję alarmu dźwiękowego i świetlnego, która automatycznie uruchamia białe światło i syrenę w przypadku wykrycia podejrzanej osoby, aby skutecznie odstraszyć intruzów. Inteligentna kamera do monitoringu – prawie nie ma fałszywych alarmów - ta akumulatorowa kamera monitorująca bezprzewodowo dokładnie rozpoznaje osoby, pojazdy, zwierzęta domowe i paczki i powiadamia Cię.

Nawet w przypadku stosowania w pomieszczeniach nie musisz się martwić o uciążliwe kable zasilające i sieciowe. Można ustawić żądany czas alarmu, czułość wykrywania i obszar wykrywania. Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym - kąt widzenia 360° kamery monitorującej na zewnątrz umożliwia pokrycie całego obszaru, dzięki czemu podejrzane zachowanie nie ma miejsca do ukrycia. Technologia spełnia wymagania wielu scenariuszy zastosowań, minimalizuje fałszywe alarmy i wydłuża czas pracy kamery 4-6 miesięcy.
MarkaTopcony #ad
ProducentTopcony #ad
Wysokość4.96
Długość7.09
Waga1.79
Szerokość6.69
Numer częściZS-GX6S
ModelZS-GX6S

9. HOLACA

#ad

Lekkie, trwałe silikonowe etui do kamery monitoringu Eufy Cam 3C na zewnątrz 2 sztuki, wodoodporne, HOLACA Silikonowe etui kompatybilne z eufy Security eufyCam S300 3C, miękkie, aparat nie wchodzi w zakres dostawy

#ad
HOLACA #ad - Gwarancja ► holaca 6 miesięcy gwarancji; w razie pytań prosimy o kontakt z działem obsługi klienta. Dobra jakość - obudowa eufycam 3c jest wykonana z nowego materiału silikonowego i jest odporna na kurz, antyoksydacyjna i wodoodporna.

Instalacja silikonowej powłoki na kamerze eufyCam 3C trwa zaledwie 30 sekund. Zakres dostawy ► 2 sztuki w kolorze czarnym eufyCam 3C Silincone Skins. Dodatkowa warstwa ochronna. Bezpośrednio odporna czerń ► czarna silikonowa skóra, odporna na kurz silikonowa skóra do eufyCam 3C Home Security Camera i sprawi, że Twoje życie będzie kolorowe. Atwa instalacja ► proste wsuwane wzornictwo. Wyślemy ci nowe produkty lub pełny zwrot pieniędzy. Dokładne dopasowanie i kompatybilność z bezprzewodowym systemem kamer Home Security eufyCam 3C.
MarkaHOLACA #ad
ProducentHOLACA #ad
Numer częściDF-3063BK-2
ModelDF-3063BK
Gwarancja8 miesięcy bezpłatny zamiennik

10. Tapo

#ad

Dwukierunkowe audio, widoczność w nocy, FHD 1080p, wykrywanie ruchu, TP-Link Tapo C200 kamera monitorująca 360° WLAN do użytku w pomieszczeniach, kompatybilna z Alexa i Google Assistant, dla

#ad
Tapo #ad - Może być używana jako alternatywna niania elektroniczna z kamerą. Tryb ochrony danych możesz aktywować tryb ochrony danych, który fizycznie zamyka obiektyw aparatu, aby poprawić prywatność. Pamięć nas - kamera tapo obsługuje standardowy protokół onvif profile s oraz protokół rtSP, dzięki czemu może być używana z urządzeniami NVR lub NAS innych producentów.

Funkcja pan/tilt sprawia, że dziecko może widzieć gdziekolwiek się znajduje, dwukierunkowy dźwięk pomaga rozmawiać z dzieckiem, gdy jest zajęte. Tapocarepłatna usługa subskrypcji na 30-dniowe nagrywanie wideo w chmurze, powiadomienia z robieniem zdjęć i śledzenie ruchu. Wyzwalaj efekty świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć niechcianych gości. Zaawansowana widoczność w nocykamera monitorująca Wi-Fi może również wyświetlać zasięg widzenia do 10 metrów.

Kamera wi-fi obsługuje tylko Wi-Fi 2, szerokie pokrycie, 4 GHz. Bezpieczna i elastyczna pamięć zapisuje do 512 gb lokalnie na karcie microsd nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze bezpłatna 30-dniowa wersja próbna z 30-dniową historią klipów, dzięki czemu możesz w każdej chwili uzyskać dostęp do stanu kamery. 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Wykrywanie ruchu i alarmy otrzymuj natychmiastowe powiadomienia z aplikacji Tapo po rozpoznaniu ruchu. Kamerę można również podzielić się z członkami rodziny.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość3.94
Długość6.69
Waga0
Szerokość5.91
Numer częściTapo C200
ModelC200 V1
Gwarancja2 lata.